dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ustka

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

1 795 000 zł62,01 m² 28 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy Apartament 62 m2 w Ustce, położony przy bulwarze portowym z obłędnym widokiem na kanał i przepływające kutry. Ustka to urocza nadmorska miejscowość, w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł222 m² 4 279,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:657 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Ustce wschodniej, przy ulicy Krasickiego w spokojnej dzielnicy z zabudową jednorodzinną. Układ funkcjonalny: na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Wczasowa 58 m 400 m od plaży 2. piętro Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł680 m² 13 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:616 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze prosperujący biznes turystyczny nad morzem do.

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu stokor vip w Ustce. Osiedle stokor vip apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Miejscowość: ustka Lokalizacja: nad morzem Forma własności: własność Kondygnacje: 3 Powierzchnia domu: 500 m2 Powierzchnia działki: 1126 m2 Rodzaj zabudowy: dwa domy mieszkalne Z pokojami pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł48 m² 10 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | 47,6 m | Ustka 1 km od plaży! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie własnościowe Lokalizacja: ustka, ul. Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł300 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Komfortowy dom w Ustce blisko morza, idealny do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł27,90 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do użytkowania apartamenty w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 r., położonym w atrakcyjnej części Ustki, 10- 15 minut spacerem do plaży. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonujące mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 110 m , położone w samym centrum Ustki, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Ekskluzywne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce położone jest w spokojnej, zachodniej części miasta. Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m , zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł72,27 m² 9 547,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż w pełni wyposażony lokal mieszkalny w Ustce przy ul. Grunwaldzkiej o powierzchni 72,27M2 z balkonem. IV piętro, sieć miejska. Spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,69 m² 8 228,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł31,30 m² 31 309,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Unikalna kawalerka z duszą - tylko kilka minut od morza! Atuty: świetna lokalizacja w samym centrum Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

463 000 zł48 m² 9 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustka | 3 pokoje, balkon, miejskie ogrzewanie wolne od zaraz! W ofercie Słupskiej Giełdy Nieruchomości prezentujemy nowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej Ustce! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,10 m² 8 894,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4-pokojowe | Parter | Ustka, ul. Przylesie | Blisko morza i lasu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut spacerem od morza i piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

49,60 zł/m²60,48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,48.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter | 2 pokoje | 47,10 m | piwnica | Ustka | blisko morza. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,80 m² 8 041,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie 111,80 M Z 2 balkonami i garażem - Ustka, ul. Na Wydmie, blisko Morza Bałtyckiego z widokiem na Wydmy! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Ustka,pomorskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Domek wakacyjny w Ustce | blisko morza | idealny na wynajem i wypoczynek Na sprzedaż oferuję urokliwy, w pełni funkcjonalny domek wakacyjny położony w malowniczej części Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,04 m² 7 437,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w Ustce przy ul. Słupskiej 5, położone na 4 piętrze idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł105,31 m² 8 061,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twój prywatny azyl W ustce - apartament stokor vip Z ogrodem Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ustka,pomorskie

210 000 zł2 092 m² 100,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 4 działki z planem zagospodarowania przestrzennego w Ustce. Trzy działki o powierzchniach; - 3134 m2, i jedną działkę o powierzchni - 2092m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,20 m² 9 617,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości delta prezentuje ofertę, obok.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł60,48 m² 8 267,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,48.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł267,92 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym!.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł801 m² 112,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł51 m² 14 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż w pełni urządzony apartament 2-pokojowy o powierzchni 51 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Słowiańskiej 2b ok. 100 m od plaży i morza,.