dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ustka

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję urokliwe mieszkanie mieszące się w ścisłym centrum Ustki, przy ulicy Grunwaldzkiej 4. Atrakcyjność położenia mieszkania zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 474 zł43,74 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 120 zł38,57 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 400 zł53 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

356 000 zł35,95 m² 9 902,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe mieszkanie na 1. pietrze. Rozkładowe, dwustronne. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu sklepy, tereny rekreacyjne, las. Do morza ok. 15 min pieszo, do centrum 10 min. Otwarta przestrzeń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z dumą prezentuję naszą nową inwestycję Stokor Ustka Apartamenty, które stanowią prestiżowy kompleks nad morzem. To więcej niż miejsce do zamieszkania to styl życia, w którym elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Ustka przy ul. Polnej. Opis nieruchomości: - 4 pokoje, kuchnia, przedpokój i 2.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,82 m² 10 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Ustce o powierzchni 46,82 m , położone na 2. piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 12 (vis a vis Mariny). Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47.09 m2 z balkonem na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju dziennego, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

469 000 zł51,03 m² 9 190,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj w centrum Ustki zaledwie 400 metrów od plaży. 2 pokoje na IV piętrze, oddzielna kuchnia z oknem, powierzchnia całkowita to 51,03m2 (w tym 5,28m2 to piwnica), salon z z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Ustki - przy ul. Uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł56,84 m² 8 532,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! rezerwacja do 31.07.2026r. Lipiec 2025r. - nowa Cena - 485 000 zł Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ustki - ul.Wróblewskiego. Druga linia zabudowy od ulicy - cisza, spokój. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,30 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne spółdzielczo - własnościowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej części Ustki. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł62,01 m² 28 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy Apartament 62 m2 w Ustce, położony przy bulwarze portowym z obłędnym widokiem na kanał i przepływające kutry. Ustka to urocza nadmorska miejscowość, w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Miejscowość: ustka Lokalizacja: nad morzem Forma własności: własność Kondygnacje: 3 Powierzchnia domu: 500 m2 Powierzchnia działki: 1126 m2 Rodzaj zabudowy: dwa domy mieszkalne Z pokojami pod.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł188 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Super oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty nieruchomości - gotowy do zamieszkania - pięknie zagospodarowany teren ogrodu - możliwość podziału na dwa mieszkania - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ustka

Ustka,pomorskie

1 450 000 zł275 m² 5 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Wodnica - 2 km od Ustki , droga na Darłowo, bardzo oryginalny dom z częścią usługową. Możliwość wynajęcia pokoi - 3 niezależne apartamenty lub prowadzenia warsztatu itp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł420 m² 3 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedaży pensjonat z 2006 roku, położony z dogodnym miejscu Ustki. Dużym atutem jest, że jest wolnostojący, co w tym miejscu jest ewenementem, gdyż większość zabudowy, to segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54,35 m² 58,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, położone w Ustce na prestiżowym osiedlu Luxoro. Budynek z 2024 roku, piętro I. Lokalizacja: ustka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

499 000 zł56,10 m² 8 894,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4-pokojowe | Parter | Ustka, ul. Przylesie | Blisko morza i lasu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł850 m² 4 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Uroczy, działający hotel przy plaży, dobra cena Na sprzedaż hotel w wyjątkowej lokalizacji 150 m od Promenady Nadmorskiej i Plaży Wschodniej w Ustce. Pieszo 3 minuty do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu stokor vip w Ustce. Osiedle stokor vip apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter | 2 pokoje | 47,10 m | piwnica | Ustka | blisko morza. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości delta oferuje od czerwca mieszkaniedo wynajmu długoterminowego (minimum rok) w budynku przy ulicy Wróblewskiego w Ustce. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł400 m² 15 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:689 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego obiektu wypoczynkowego pensjonatu Selena , zlokalizowanego w nadmorskiej Ustce, przy spokojnej, zielonej ulicy Kosynierów w samym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł26 m² 19 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,82 m² 9 504,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m , zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustka

Ustka,pomorskie

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,61 m² 7 424,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Ustce o powierzchni 60,61 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na parterze wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokoje przy ul. Na Wydmie w Ustce (najem całoroczny, bez konieczności wyprowadzania się w sezonie). - 2 pokoje 42 m2 - sypialnia + salon - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł490 m² 3 467,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:498 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dom wczasowy 'wenus' - dochodowy pensjonat w Ustce, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Jest to nieruchomość inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł689 m² 8 853,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,04 m² 7 437,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w Ustce przy ul. Słupskiej 5, położone na 4 piętrze idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Rybacka

Ustka,pomorskie

3 950 000 zł590 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w nadmorskiej Ustce komfortowy pensjonat z doskonale funkcjonującym biznesem apartamentowym, położony przy ul. Rybackiej, w sąsiedztwie sosnowego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł53 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! tylko najem długoterminowy (powyżej 12mcy) Do wynajęcia wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany w miejscowości w Ustce przy ul. Uzdrowiskowej. Dla osób prywatnych wyłącznie.