dowolna

Mieszkania z prawem własności Ustka - Lista ofert

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,82 m² 10 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Ustce o powierzchni 46,82 m , położone na 2. piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 12 (vis a vis Mariny). Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47.09 m2 z balkonem na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju dziennego, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany zaledwie 1,4 km od wschodniej plaży w Ustce, w otoczeniu zieleni Parku Przewłockiego, na kameralnym osiedlu Przewłoki " Zielona Zatoka" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

485 000 zł56,84 m² 8 532,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! rezerwacja do 31.07.2026r. Lipiec 2025r. - nowa Cena - 485 000 zł Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ustki - ul.Wróblewskiego. Druga linia zabudowy od ulicy - cisza, spokój. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42,50 m² 13 152,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Ustki zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,80 m² 8 041,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie 111,80 M Z 2 balkonami i garażem - Ustka, ul. Na Wydmie, blisko Morza Bałtyckiego z widokiem na Wydmy! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter | 2 pokoje | 47,10 m | piwnica | Ustka | blisko morza. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,04 m² 7 437,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w Ustce przy ul. Słupskiej 5, położone na 4 piętrze idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 198 840 zł249,95 m² 12 797,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: apartamenty w sercu Ustki - ul. Marynarki Polskiej, zaledwie 5 minut od plaży wschodniej! Jeżeli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł68 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,30 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo - własnościowe o powierzchni 48,3 m2 znajdujące się na ul. Grunwaldzkiej w Ustce. *** Mieszkanie ma status spółdzielczego własnościowego, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,49 m² 8 596,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 usytuowane na IV piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł62,01 m² 28 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy Apartament 62 m2 w Ustce, położony przy bulwarze portowym z obłędnym widokiem na kanał i przepływające kutry. Ustka to urocza nadmorska miejscowość, w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,70 m² 13 272,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Lokalizacja: ustka-.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,38 m² 10 142,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, nad morzem, na drugim piętrze! Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 43,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z dumą prezentuję naszą nową inwestycję Stokor Ustka Apartamenty, które stanowią prestiżowy kompleks nad morzem. To więcej niż miejsce do zamieszkania to styl życia, w którym elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Ekskluzywne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce położone jest w spokojnej, zachodniej części miasta. Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,29 m² 8 619,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 3 pokojowe ( + miejsce postojowe), zlokalizowane w Ustce przy ul. Legionów. Ulica Legionów w Ustce wyróżnia się dogodną lokalizacją zapewnia łatwy dostęp zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł51 m² 14 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż w pełni urządzony apartament 2-pokojowy o powierzchni 51 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Słowiańskiej 2b ok. 100 m od plaży i morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

479 900 zł60,60 m² 7 919,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m , położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,50 m² 11 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,5 m w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32,69 m² 8 840,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w Ustce Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy nadmorską lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz realny potencjał inwestycyjny, ta oferta zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43,60 m² 9 977,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazyjna cena! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Kameralne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce znajduje się po zachodniej stronie miasta. Położone z dala od śródmiejskiego ruchu i gwaru, co gwarantuje spokój nawet.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł43,40 m² 11 866,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z duzym balkonem I garażem położony 300 M od morza. Dwupokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską, z dużym balkonem, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupokojowego, położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cichym i spokojnym osiedlu w Ustce. Osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,06 m² 9 147,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,82 m² 9 504,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48,82 m² 10 180,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum Ustki. Odległość od morza ok. 600 m, w pobliżu centrum handlowe, markety, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy. Mieszkanie bardzo przytulne, salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż - komfortowy apartament Z tarasem przy bulwarze portowym ustka | 55 m | parter taras Z widokiem na nabrzeże portowe | 300 m do plaży Oferta sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle stokor vip apartamenty znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł42,64 m² 10 318,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42,64 m położone w Ustce przy ul. Grunwaldzkiej. Na sprzedaż zadbane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł25,23 m² 19 619,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.