Mieszkanie, ul. Kolorowa

Kolorowa, Ustka, pomorskie

  • 849 000 zł
  • 105,31 m²
  • 8 061,91 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Chumek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Kolorowa, Ustka, pomorskie

zaktualizowane:
8 kwietnia 2026

849 000 zł

105,31 m²

8 061,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Zaktualizowane: 8 kwietnia 2026

849 000 zł 105,31 m² 8 061,91 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (8 061,91 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Ustce)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 105,31 m² (96,88 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek 165 m²
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TWÓJ PRYWATNY AZYL W USTCE - APARTAMENT STOKOR VIP Z OGRODEM

Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę w najbardziej pożądanej części Ustki. To nie jest zwykłe mieszkanie - to przestrzeń zaprojektowana dla tych, którzy od życia wymagają więcej.

LOKALIZACJA: Gdzie cisza spotyka wygodę

Inwestycja STOKOR VIP u zbiegu ulic Kolorowej i Polnej to synonim kameralności. (...)

Agent

Mirosław Chumek

602 798...

602 798 187

59 842 34 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Chumek

602 798...

602 798 187

59 842 34 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl