dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Ustka - Sprzedaż i wynajem

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję urokliwe mieszkanie mieszące się w ścisłym centrum Ustki, przy ulicy Grunwaldzkiej 4. Atrakcyjność położenia mieszkania zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł35,95 m² 9 902,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe mieszkanie na 1. pietrze. Rozkładowe, dwustronne. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu sklepy, tereny rekreacyjne, las. Do morza ok. 15 min pieszo, do centrum 10 min. Otwarta przestrzeń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z dumą prezentuję naszą nową inwestycję Stokor Ustka Apartamenty, które stanowią prestiżowy kompleks nad morzem. To więcej niż miejsce do zamieszkania to styl życia, w którym elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Ustka przy ul. Polnej. Opis nieruchomości: - 4 pokoje, kuchnia, przedpokój i 2.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,82 m² 10 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Ustce o powierzchni 46,82 m , położone na 2. piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 12 (vis a vis Mariny). Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

469 000 zł51,03 m² 9 190,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj w centrum Ustki zaledwie 400 metrów od plaży. 2 pokoje na IV piętrze, oddzielna kuchnia z oknem, powierzchnia całkowita to 51,03m2 (w tym 5,28m2 to piwnica), salon z z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu stokor vip w Ustce. Osiedle stokor vip apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości delta oferuje od czerwca mieszkaniedo wynajmu długoterminowego (minimum rok) w budynku przy ulicy Wróblewskiego w Ustce. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,04 m² 7 437,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w Ustce przy ul. Słupskiej 5, położone na 4 piętrze idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany zaledwie 1,4 km od wschodniej plaży w Ustce, w otoczeniu zieleni Parku Przewłockiego, na kameralnym osiedlu Przewłoki " Zielona Zatoka" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,10 m² 8 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Ustce blisko morza i terenów zielonych Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 56m, położone na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokoje przy ul. Na Wydmie w Ustce (najem całoroczny, bez konieczności wyprowadzania się w sezonie). - 2 pokoje 42 m2 - sypialnia + salon - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł105,31 m² 8 061,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twój prywatny azyl W ustce - apartament stokor vip Z ogrodem Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,81 m² 16 047,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut spacerem od morza i piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dębinowa Oaza to kameralne osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w nadmorskiej miejscowości Dębina. To miejsce dla osób pragnących mieszkać w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł56,84 m² 8 532,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! rezerwacja do 31.07.2026r. Lipiec 2025r. - nowa Cena - 485 000 zł Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ustki - ul.Wróblewskiego. Druga linia zabudowy od ulicy - cisza, spokój. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodnie, przestronne mieszkanie z oddzielnym wejściem w domu jednorodzinnym. Bardzo ładnie zagospodarowany teren, możliwość korzystania z ogródka, miejsce postojowe na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł48 m² 10 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | 47,6 m | Ustka 1 km od plaży! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie własnościowe Lokalizacja: ustka, ul. Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł25,23 m² 19 619,50 zł/m²

 

 

 

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

519 000 zł43,50 m² 11 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,5 m w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł132,80 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Ogromne mieszkanie w centrum Ustki do własnej aranżacji. Niepowtarzalna lokalizacja z pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie w stanie surowym, możliwość aranżacji według potrzeb. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,80 m² 8 041,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie 111,80 M Z 2 balkonami i garażem - Ustka, ul. Na Wydmie, blisko Morza Bałtyckiego z widokiem na Wydmy! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,60 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w Ustce, 15 minut spacerem od morza. Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45,86 m² 10 575,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie Ustce, przy ul. Darłowskiej. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48,82 m² 10 180,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum Ustki. Odległość od morza ok. 600 m, w pobliżu centrum handlowe, markety, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy. Mieszkanie bardzo przytulne, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustka

Ustka,pomorskie

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Ustka,pomorskie

385 000 zł37 m² 10 335,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku należącym do wspólnoty. W mieszkaniu są 2 pokoje , osobna kuchnia i łazienka , z przynależną dużą piwnicą , użytkowym strychem i parcelą ogródka. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ustka Zachodnia,Ustka

449 000 zł44 m² 10 298,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Na Wydmie, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzymierzeńców

Ustka,pomorskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ustka - nadmorski kurort pełen słońca, tętniący życiem, idealne miejsce na wypoczynek i dobrą zabawę. Dwupoziomowy apartament znajduje się w cichej i spokojnej części Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Centrum,Ustka

365 000 zł37 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-