dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

440 000 zł43,38 m² 10 142,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, nad morzem, na drugim piętrze! Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 43,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja stokor vip apartamenty to wyjątkowe osiedle położone w zachodniej części Ustki, uznawanego za popularny nadmorski kurort. Dzięki oddaleniu od miejskiego zgiełku, zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54,15 m² 15 678,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż - komfortowy apartament Z tarasem przy bulwarze portowym ustka | 54,15 m | parter taras Z widokiem na nabrzeże portowe | 300 m do plaży Oferta sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,69 m² 8 228,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

1 759 000 zł201 m² 8 751,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, dochodową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Ustki, w prestiżowym budynku centrum handlowego Marina jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,60 m² 8 049,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ustce - ul. Bałtycka Cena: 359 000 zł | Powierzchnia: 44,60 m | Piętro: 3 Oferujemy na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,06 m² 9 147,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,20 m² 9 617,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości delta prezentuje ofertę, obok.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupokojowego, położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cichym i spokojnym osiedlu w Ustce. Osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Ekskluzywne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce położone jest w spokojnej, zachodniej części miasta. Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Kameralne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce znajduje się po zachodniej stronie miasta. Położone z dala od śródmiejskiego ruchu i gwaru, co gwarantuje spokój nawet.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł72,27 m² 9 547,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż w pełni wyposażony lokal mieszkalny w Ustce przy ul. Grunwaldzkiej o powierzchni 72,27M2 z balkonem. IV piętro, sieć miejska. Spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł27,90 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do użytkowania apartamenty w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 r., położonym w atrakcyjnej części Ustki, 10- 15 minut spacerem do plaży. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

463 000 zł48 m² 9 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustka | 3 pokoje, balkon, miejskie ogrzewanie wolne od zaraz! W ofercie Słupskiej Giełdy Nieruchomości prezentujemy nowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej Ustce! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł43,60 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazyjna cena! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł48 m² 10 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | 47,6 m | Ustka 1 km od plaży! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie własnościowe Lokalizacja: ustka, ul. Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł97,40 m² 8 716,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Położone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle stokor vip apartamenty znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł25,23 m² 19 619,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,50 m² 11 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,5 m w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł132,80 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Ogromne mieszkanie w centrum Ustki do własnej aranżacji. Niepowtarzalna lokalizacja z pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie w stanie surowym, możliwość aranżacji według potrzeb. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,80 m² 8 041,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie 111,80 M Z 2 balkonami i garażem - Ustka, ul. Na Wydmie, blisko Morza Bałtyckiego z widokiem na Wydmy! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 198 840 zł249,95 m² 12 797,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: apartamenty w sercu Ustki - ul. Marynarki Polskiej, zaledwie 5 minut od plaży wschodniej! Jeżeli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł32,70 m² 12 079,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny lub wymarzona baza nad morzem - Ustka, ul. Grunwaldzka Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od razu poczujesz zapach morskiej bryzy? Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł31,30 m² 31 309,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Unikalna kawalerka z duszą - tylko kilka minut od morza! Atuty: świetna lokalizacja w samym centrum Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - ustka, ul. Marynarki polskiej Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Wczasowa 58 m 400 m od plaży 2. piętro Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,60 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w Ustce, 15 minut spacerem od morza. Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45,86 m² 10 575,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie Ustce, przy ul. Darłowskiej. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł141 m² 13 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompletny pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 141 m , zlokalizowanych w wyremontowanej kamienicy w Ustce jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł51 m² 14 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż w pełni urządzony apartament 2-pokojowy o powierzchni 51 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Słowiańskiej 2b ok. 100 m od plaży i morza,.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł60,60 m² 7 919,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m , położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48,82 m² 10 180,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum Ustki. Odległość od morza ok. 600 m, w pobliżu centrum handlowe, markety, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy. Mieszkanie bardzo przytulne, salon.