Mieszkanie, ul. Polna

Polna, Ustka, pomorskie

  • 729 000 zł
  • 54,14 m²
  • 13 465,09 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Szczerbiń...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Polna

Polna, Ustka, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

729 000 zł

54,14 m²

13 465,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Polna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

729 000 zł 54,14 m² 13 465,09 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 729 000 zł (13 465,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54,14 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2018 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Innova House, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 640/5403/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w Ustce przy ul. Polnej, na nowoczesnym, nowo wybudowanym osiedlu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania na stałe, jako apartament wakacyjny nad morzem, jak i inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.
Mieszkanie zostało urządzone z dużą dbałością o komfort i funkcjonalność.
W cenie pozostaje pełne wyposażenie lokal jest gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Joanna Szczerbińska

666 344...

666 344 881

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Szczerbińska

666 344...

666 344 881

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.