dowolna

Mieszkania na sprzedaż Ustka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Ustka,pomorskie

132 000 zł19 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,w bardzo nowoczesnym stylu. Z chęcią zamienie na większe z dopłatą lub do remontu. Niewielkie opłaty 120zł miesiecznie z wlliczonym funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana z Kolna

Ustka,pomorskie

100 620 zł24 m² 4 192,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe (kawalerka), kuchnia z zostaje z meblami i kuchenką, słoneczne (okna pcv), łazienka do remontu. Budynek ocieplony, klatka schodowa czysta zadbana, zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walki Młodych

Ustka,pomorskie

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! Mieszkanie słoneczne, rozkładowe, w spokojnej okolicy (las, plaża zachodnia). Duży pokój, balkon, jasna kuchnia (odnowione), łazienka do remontu. Sprzedam lub ewentualnie zamienię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustka

Ustka,pomorskie

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1936 roku po remoncie (nowa elewacja z ociepleniem, wymieniona instalacja elektryczna i wodno kanalizacyjna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelniaka

Ustka,pomorskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

mieszkanie przestronne,ciepłe,słoneczne,mozliwosc adaptacji poddasza nad mieszkaniem,okno w łazience,duza piwnica,udział własny w mieszkaniu to 25%+wpłacona kaucja,cesja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ustka

Ustka,pomorskie

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe czteropokojowe 72,8 m2 w Ustce / Odległość od morza 600 m. telefon kontaktowy   do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Ustka,pomorskie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum Ustki, około trzysta metrów od morza. W pobliżu znajduje się sieć sklepów, przychodnia, apteka. Na 60 metrach kwadratowych mieszczą się trzy piękne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

252 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

mieszkanie słoneczne, ustawne, większy pokój w kształcie kwadratu, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka, kuchnia i przedpokój - kafelki, pokoje - panele podłogowe, w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Ustka,pomorskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

N o W A C E N A ! Mieszkanie położone po wschodniej stronie Ustki, w 4-piętrowym bloku, jednostronne, bardzo słoneczne i ciepłe. Do mieszkania przynależy dość duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowszczaków

Ustka,pomorskie

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem na wysokim parterze sprzedam lub zamienię na kawalerkę. Niski czynsz, nowe okna pcv, spółdzielcze własnościowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. XX-lecia PRL

Ustka,pomorskie

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ustka/ środkowe wybrzeże. Jedyne miastko na wybrzeżu o charakterze małego miasta i kurortu morskiego. Czyste plaże i piękne okolice. Kawalerka aktualnie przerobiona na 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mozliwosc zagospodarowania poddasza ok.8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Ustka,pomorskie

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! teraz nowa niższa cena! Sprzedam mieszkanie własnościowe w Ustce w bloku na 1-szym piętrze. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po kapitalnym remoncie. Okna plastikowe, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie w Ustce 2 pokojowe 49mkw. loggia z pięknym widokiem na morze lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie kontakt tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Słoneczne ,przestronne trzy-pokojowe mieszkanie na parterze położone w atrakcyjnym miejscu Ustki. Osobna jasna kuchnia ,łazienka po remoncie. Panele w każdym pokoju, w przedpokoju-terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Ustka,pomorskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe Spółdzielcze - własnościowe w centrum Ustki, słoneczne 2 pokoje i kuchnia (rozkład wschód-zachód), 4 piętro, ogrzewanie miejskie, nowy piecyk co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Ustka

Ustka,pomorskie

1 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Marina Park to Luksusowe Apartamenty od 99,25mkw - 142,10mkw na sprzedaż, usytuowane w porcie, w samym centrum Ustki. Kompleks został zaprojektowany tak, aby zaoferować Państwu maksymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprzymierzeńców

Ustka,pomorskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkania w bloku wielorodzinnym w Ustce. Mieszkania 1 i 2 pokojowe(powierzchnia 35-57m2) oraz miejsca parkingowe podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Ustka,pomorskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe W ustce cena 205.000 zł Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa 48,41m2. W tym 2 pokoje , kuchnia, łazienka, wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Ustki świeżo po generalnym remoncie: na podłogach panele, na ścianach gładź pomalowana na biało, nowe okna pcv w pokojach i w kuchni. W kuchni nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słupska

Ustka,pomorskie

150 000 zł24 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**mieszkanie własnościowe W ustce** - Spokojna, zielona okolica - Kawalerka 24m2 - Pełne wyposażenie kuchni (kuchnia w zabudowie, kuchenka, lodówka) - Pełne wyposażenie łazienki (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. XX-lecia PRL

Ustka,pomorskie

150 000 zł34 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest polozone w samym centrum Ustki w odnowionym bloku o niskim czynszu w wysokosci 230.00 zl. Mieszkanie jest dostepne natychmiast po transakcji sprzedazy. mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walki Młodych

Ustka,pomorskie

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe,położone na drugim piętrze,bardzo słoneczne(do remontu).Budynek w tym roku ocieplony i odnowiony.W pobliżu znajduje się przedszkole i szkoła oraz las.Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ustce, ul. Grunwaldzka 37 m 2 pokoje, IV piętro. Blok ocieplony, przed blokiem parking, czynsz 320 zł. Mieszkanie rozkładowe z balkonem, osobno łazienka i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Ustka,pomorskie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum ustki, 37,11 metrów kwadratowych, niski czynsz, mieszkanie suche i ciepłe, nowe okna, wszystkie media, 500 m do plaży. Proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprzymierzeńców

Ustka,pomorskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż są mieszkania w budowanym bloku wielorodzinnym w Ustce na ulicy Sprzymierzeńców oraz miejsca garażowe podziemne. 3 kondygnacje, mieszkania 1 i 2 pokojowe. Kontakt: aleksander.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Ustka,pomorskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Słupsku-2 pokoje,na wysokim parterze.W rejonie parku kultury i wypoczynku nad Słupią.Blisko centrum,szkola przedszkole.Mieszkanko po remoncie.Własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta, bardzo blisko szkół, sklepów (naprzeciw centrum handlowe), przystanku, banku, poczty oraz przychodni, blisko także do morza; bardzo słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

600 000 zł127 m² 4 724,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe, położone w centrum Ustki. Na parterze (ok. 64 m2) znajduje się salon (ok 25 m2), kuchnia z jadalnią (ok 13 m2), pokój (ok 18 m2) i łazienka z prysznicem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nowy, atrakcyjnie polozony apartament w Ustce zachodniej, 200m do plazy, w pelni wyposazony, balkon,winda, dostep dla niepelnosprawnych, na terenie osiedla osrodek rehabilitacyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

311 000 zł47 m² 6 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie w nowym budynku w stanie deweloperskim. Budynek położony w zachodniej części Ustki. Do morza ok. 350 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam apartament Na Wydmie z garażem w Ustce. Apartament o powierzchni 44m2, wykończony w wysokim standardzie, na podłogach parkiet, duży słoneczny balkon od strony lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w samym centrum Ustki - 400m od morza, duża loggia. Trzy pokoje ( przejściowy duży pokój -24m2), łazienka i wc oddzielnie w kafelkach. Kuchnia zabudowa, kafelki, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Ustka,pomorskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie duże jednopokojowe, kuchnia duża , łazienka z toaletą, balkon i piwnica. Lokal znajduje się w cichej spokojnej okolicy po zachodniej części Ustki. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Ustka,pomorskie

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

*Bardzo ładne mieszkanie w spokojnej okolicy, blisko do przystanku autobusowego (ok. 100 m; autobusy m.in. do Słupska), niedaleko dworca pkp *duży balkon pokryty glazurą; płytki w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Ustka,pomorskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie w Ustce, ul. Słupska w bloku, spółdzielcze własnościowe, spokojna okolica, nowa drewniana stolarka okienna, w pokojach nowe panele podłogowe. Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia