dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Ustka - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję urokliwe mieszkanie mieszące się w ścisłym centrum Ustki, przy ulicy Grunwaldzkiej 4. Atrakcyjność położenia mieszkania zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł35,95 m² 9 902,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe mieszkanie na 1. pietrze. Rozkładowe, dwustronne. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu sklepy, tereny rekreacyjne, las. Do morza ok. 15 min pieszo, do centrum 10 min. Otwarta przestrzeń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,82 m² 10 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Ustce o powierzchni 46,82 m , położone na 2. piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 12 (vis a vis Mariny). Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,03 m² 9 190,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj w centrum Ustki zaledwie 400 metrów od plaży. 2 pokoje na IV piętrze, oddzielna kuchnia z oknem, powierzchnia całkowita to 51,03m2 (w tym 5,28m2 to piwnica), salon z z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

497 000 zł48,82 m² 10 180,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum Ustki. Odległość od morza ok. 600 m, w pobliżu centrum handlowe, markety, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy. Mieszkanie bardzo przytulne, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut spacerem od morza i piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter | 2 pokoje | 47,10 m | piwnica | Ustka | blisko morza. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości delta oferuje od czerwca mieszkaniedo wynajmu długoterminowego (minimum rok) w budynku przy ulicy Wróblewskiego w Ustce. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł26 m² 19 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,82 m² 9 504,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Ustka

Ustka,pomorskie

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokoje przy ul. Na Wydmie w Ustce (najem całoroczny, bez konieczności wyprowadzania się w sezonie). - 2 pokoje 42 m2 - sypialnia + salon - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł51 m² 14 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż w pełni urządzony apartament 2-pokojowy o powierzchni 51 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Słowiańskiej 2b ok. 100 m od plaży i morza,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,04 m² 7 437,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w Ustce przy ul. Słupskiej 5, położone na 4 piętrze idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł53 m² 56,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! tylko najem długoterminowy (powyżej 12mcy) Do wynajęcia wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany w miejscowości w Ustce przy ul. Uzdrowiskowej. Dla osób prywatnych wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodnie, przestronne mieszkanie z oddzielnym wejściem w domu jednorodzinnym. Bardzo ładnie zagospodarowany teren, możliwość korzystania z ogródka, miejsce postojowe na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32,69 m² 8 840,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany zaledwie 1,4 km od wschodniej plaży w Ustce, w otoczeniu zieleni Parku Przewłockiego, na kameralnym osiedlu Przewłoki " Zielona Zatoka" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż - komfortowy apartament Z tarasem przy bulwarze portowym ustka | 55 m | parter taras Z widokiem na nabrzeże portowe | 300 m do plaży Oferta sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł43,40 m² 11 866,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z duzym balkonem I garażem położony 300 M od morza. Dwupokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską, z dużym balkonem, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu mieszkanie w miejscowości Ustka w odległości 900 m od morza do którego prowadzi bezpieczny deptak. Mieszkanie o pow. 33 mkw znajdujące się na III p. niskiego IV.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,70 m² 13 272,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł34,02 m² 10 552,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Ustce. Nieruchomość z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,38 m² 10 142,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, nad morzem, na drugim piętrze! Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 43,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54,15 m² 15 678,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż - komfortowy apartament Z tarasem przy bulwarze portowym ustka | 54,15 m | parter taras Z widokiem na nabrzeże portowe | 300 m do plaży Oferta sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,69 m² 8 228,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupokojowego, położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cichym i spokojnym osiedlu w Ustce. Osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł27,90 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do użytkowania apartamenty w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 r., położonym w atrakcyjnej części Ustki, 10- 15 minut spacerem do plaży. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł43,60 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazyjna cena! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł25,23 m² 19 619,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,50 m² 11 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,5 m w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł32,70 m² 12 079,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny lub wymarzona baza nad morzem - Ustka, ul. Grunwaldzka Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od razu poczujesz zapach morskiej bryzy? Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,60 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w Ustce, 15 minut spacerem od morza. Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 474 zł43,74 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Ustka Flow 44 apartamenty w centrum Ustki | kilka minut od promenady Ustka Flow to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w ścisłym centrum Ustki jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 549 zł38,57 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 345 zł40,99 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 949 zł35,09 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 252 zł36,38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/5